Мора да ја видите честитката на Miley Cyrus за Liam Hemsworth за Св. Валентин

15 февруари, 20190
majla

Ова дефинитивно заслужува ознака NSFW (Not Safe for Work)

Прво, ајде да ве упатиме во фактите: најслатката двојка на светот Miley и Liam го прославуваат својот прв Св. Валентин како брачен пар. Овој викенд Лиам заврши во болница поради камења во бубрезите (поради тоа тој ја пропушти премиерата на филмот „Не е романтично“). Се надеваме дека стигнал дома за најромантичниот ден во годината.

Бидејќи ништо не се случи, Мајли одлучи да му честита Валентин  на својот сопруг и преку Твитер – на многу „Miley начин“.

Те сакаме и ние тебе, Miley!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber