Можеби ова е најголемиот скандал досега: Kylie најде секси фотографии и разговори од Kendall и Travis!

11 април, 20190
kajli

Целиот Hollywood зборува за ова!

Еден од најсочните трачеви кои кружат низ Hollywood овие денови е тврдењето дека пред неколку години Kendall Jenner спиела со Travis Scott- момчето на Kylie Jenner. Според неименувани извори, Kylie е бесна и вели дека Kendall е мртва за неа!

Наводно „романтичната вечер“ кога Kendall спиела со Travis се случила во 2015. година, а како што пренесува популарниот американски таблоид, Kylie е премногу бесна, подеднакво на таткото на нејзиното дете, но исто така и на нејзината сестра која и заободе нож во грб!

View this post on Instagram

grow through, what you go through💫

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on

Како што пренесе таблоидот, Kylie е онаа која дознала за овој скандалозен настан, така што пронашла голи фотографии на Kendall во телефонот на Travis, со датум што датира од пред четири години.

„Kylie најде фотографии, но исто така и разговори, црно на бело”, вели изворот. „Kendall е мртва за неа“!

Како што изворот понатаму наведе, ова сознание длабоко ја потресе Kylie, бидејќи долго време се бори да изгради однос со Travis, но и дека наоѓа сила за да му прости и повторно да му верува, по различните гласини дека се гледал со други жени.

Се чини дека најмладата милијардерка во светот има сè – освен лојални луѓе околу себе.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber