Најубавата жена на светот едноставно зрачи со сексипил

7 јуни, 20190
ppppp

Индиката Priyanka Chopra на премиерата во Лос Анџелес се појави во друштво на нејзиниот сопруг, Nick Jonas, a притоа малкумина се оние кои останаа рамнодушни поради нејзиниот секси outfit.

Убавата индијка, покрај убавината, може да се пофали и со одличниот моден вкус кој е за пофалба. Поранешната Мис на светот, на премиерата на филмот „Chasing Happines“ во Лос Анџелес, во целост блесна со својата убавина и секси стајлинг.

Таа одбра црн фустан со многу длабоко деколте. Двата делови на фустанот ги придржуваше мрежаст дел под кој се надѕираше кожата. Фустанот го дизајнираше израелската дизајнерка Galia Lahav, а неговата цена изнесува неверојатни 2978 фунти.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber