Наоми Кемпбел е кралица, единствено таа може да облече вакво нешто!

16 септември, 20190
Naomi

Наоми Кембел, убавицата позната по своето сензационално тело, но и по непредвидливата природа, во 90-тите беше во екот на славата, владеејќи на модните писти во друштво на супермоделите како Линда Евангелиста, Синди Крафорд, Клаудија Шифер…

На настанот наречен Fashion For Relief во Лондон, 49-годишната манекенка беше во центарот на вниманието благодарение на нејзината секси креација која и остави малку на имагинацијата.

Необичниот фустан со стратешки уредени транспарентни елементи, ја истакна нејзината совршена фигура.

Таа, исто така, ова издание храбро го зачини со фризура од 60-тите години и драматична шминка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber