Никогаш поубава и попровокативна: Џенифер Анистон во топлес

8 мај, 20190
џенифер

Холивудската ѕвезда Џенифер Анистон со децении не го менува физичкиот изглед , а за тоа се заслужни напорните тренинзи во теретана, но и внимателно избраната исхрана.

Актерката неколкупати во медиумите зборуваше дека здравата исхрана е важен дел од нејзиниот живот и дека без физичка активност не може да го замисли нејзиното секојдневие. Колку се исплати ваквиот животен стил, докажа со најновите фотографии на кои позира топлес.

-Се чувствував сосема нормално додека позирав топлес. Нашите тела се убави и мислам дека чувството на удобност е важна, без оглед на возраста. Никогаш не треба да се срамиме или чувствуваме непријатно поради нашето тело – кажа Џенифер која се фотографираше по повод промоцијата на новиот акционен филм “Murder Mystery”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber