Шарлиз Терон: Убавицата со само еден потег го промени имиџот

8 мај, 20190
ssss

Оскаровката Шарлиз Терон припаѓа на групата жени кои обожаваат да ги менуваат фризурите, па затоа неодамна русата коса по која е препознатлива, ја исфарба во темна боја.

Токму кога нејзините обожаватели се навикнаа на оваа промена што перфектно и прилегаше, таа смисли ново изненадување.

Најбрзата промена во фризурата без драстични мерки се постигнува со “преуредување” на шишките, а со овој трик го искористи и 43-годишната актерка.

Фризерот на познатата актерка откри дека пример за нејзината најновата фризура е познатиот супермодел Линда Евангелиста.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber