НИШТО ОД РАЗВОДОТ: Парот и даде уште една шанса на својата љубов

30 април, 20190
megan

Актерката и мaнекенка Меган Фокс и нејзиниот сопруг Брајан Остин Грин, кои се во брак девет години, сепак нема да се разведат.

Атрактивната бринета, која се ожени со Грин во јуни 2010. година, кога имаше 24 години, на крајот од минатата недела, во судот во Лос Анџелес ги потпиша документите со кои се откажа од постапката за развод.

Меган и Брајан имаа бурна врска, откако се вљубија во серијата Hope and Faith. Тие по бројните караници се разделија уште во 2015. година, но една година подоцна се смирија и го добија својот трет син, Џерни.

– Бракот е тежок. Мислам дека тоа е работа за секого. Некои луѓе на разводот и разделувањето гледаат како тоа да е големо разочарување, но тоа не е така. Дека бракот воопшто успеал е позитивен факт. Имаме три неверојатни деца. Имавме, и имаме одлична врска “, изјави Грин минатата година во интервју за „People“.

Познатиот пар не огласи за прекинот на разводот, но со оглед на бурната историја на нивната врска, јасно е дека оваа ситуација за нив не е ништо непознато.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber