Нова драма на младата ѕвезда: Поради Justin Bieber станав инвалид

18 април, 20190
biberrrrr

Кога пред две години, Џастин Бибер го прегази фотографот кој се обиде да го фотографира, повредениот беше полн со разбирање за тинејџерската ѕвезда.

-Здраво на сите. Џастин Бибер ме прегази, зарем тоа не е нешто? Тој е добро момче. Мислам дека камионетот беше малку преголем за него, бидејќи не постоеше начин да гледа пред него. Како што реков, тој излезе да ми помогне, тој беше сочувствителен, тој е добро момче, несреќи се случуваат. За среќа, сè заврши добро. Излегов од болницата, изјави тогаш Морис Ламон, кој се откажа од тужбата.

Сепак, тој сега се предомисли и во документите што ги предаде на судот изјави дека поради пејачот тој станал инвалид.

– Станав инвалид поради него. Емоционално сум оштетен и барам надомест, рече фотографот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber