Новопечениот младоженец на луда забава

30 јули, 20190
j

Британскиот актер Jude Law (46), кој неодамна по втор пат застана на лудиот камен со својата долгогодишна девојка Phillipa Coan, не заборави на ергенскиот живот.

Тој беше виден во Лондон, како во пијана состојба си заминува од клубот во кој порано се забавуваше со неговите пријатели.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/