Rihanna ги диктира трендовите: апсолутен „must have“ за ова лето

30 јули, 20190
рири

Одамна е познато дека Rihanna не е само музичка ѕвезда, туку е и личност со неверојатна дарба за бизнис.

Таа секогаш е подготвена за нови работи, па така новата колекција од својот бренд Fenty Beauty ја претстави во „поп-ап“ камион лоциран во Њу Орлеанс.

https://www.instagram.com/p/Bzif6qdAS06/?utm_source=ig_embed

Станува збор за линија на производи наречена – Getting Hotter, светли бои кои се идеални за лето. Поголемиот дел е составен од кармини и ајлајнери.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/