Омилена женска забава: Како Хеорхина го поминува своето слободно време

4 јануари, 20190
h

Дека една средба може да го претвори животот во бајка, покажува приказната на 24 – годишната Хеорхина Родригез. Таа работеше како продавачка во Gucci бутик во Мадрид, а еден ангажман на модната куќа Dolce & Gabbana во 2016. година и го промени живот од корен.

Таму западна во очите на фудбалскиот ас Кристијано Роналдо, а кога нивните први заеднички фотографии излегоа во јавноста, Хеорхина доби отказ, бидејќи на нејзините работодавци не им се допадна толкавото медиумско внимание.

Поради отказот воопшто не се вознемири, бидејќи врската со познатиот фудбалер ѝ донесе популарност и удобен живот.

Иако е многу посветена на ќерката Алани Мартини, но исто така и на одгледувањето на трите деца на Роналдо, кои ги доби од сурогат мајки, Хеорхина секогаш има време за добар шопинг.

Така папараците ја фотографираа во Торино, како оди низ продавници додека и прави друштво нејзиниот телохранител.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber