Омилениот моден делаљ на Бијонсе: Мини ташничка, макси цена

25 март, 20190
bijonse

Беше прикажана на неодамна завршената модна недела во Париз, како дел од колекцијата есен/зима, мала ташничка дизајнирана од Jacquemus, Le Chiquito, која чини петстотини долари.

View this post on Instagram

TODAY, PLEASE SELECT YOUR NEXT WINTER LOOK 🙂

A post shared by JACQUEMUS (@jacquemus) on

Во неа малку може да се стави, евентуално прстен или бонбона, а креаторот не ја откри нејзината намена.

Моментално достапна е во бела, розева и црвена боја.

Музичката дива Бијонсе ги обожава Jacquemus ташничките.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber