Пролетна инспирација: Како светските ѕвезди носат jeans

25 март, 20190
j lo

Фармерките, мини и долги сукњи, фустани, јакни или комбинезони – ниту едно од овие парчиња изработени од материјалот без кој модата не може да се замисли – jeans, никогаш не излегуваат од мода. Трендовите доаѓаат и си одат, но тексасот останува вечен.

А кои модели се најпопуларни оваа пролет, ни откриваат одличните светски ѕвезди и модни икони …

Naomi Campbell

https://www.instagram.com/p/Bu1u8EyHNAS/?utm_source=ig_embed

Kendall Jenner

Gigi Hadid

Kylie Jenner

https://www.instagram.com/p/BvWerdWhPfN/?utm_source=ig_embed

Jennifer Lopez

https://www.instagram.com/p/BvUh0u5lsza/?utm_source=ig_embed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber