Ова се дефинитивно најслаткото бебе и најсреќната мајка на плажа

25 април, 20190
ева

Сонце, море, песок, сопруг и разигран десетмесечен син под чадор е сè што и е потребно за среќа на славната актерка Ева Лонгорија (44).

Ева Лонгорија се пофали со фотограгија од Карибите, а нејзините фанови забележаа дека ги изгубила вишокот килограми од бременоста.

Иако во текот на бременоста доби неколку килограми повеќе, актерката Ева Лонгорија брзо се врати во форма. Десет месеци по раѓањето на нејзиниот син Сантјаго, таа на Instagram објави фотографија на која позира во костим за капење, видливо ослабена.

View this post on Instagram

Ohmmmm or Ommmmm depending who you are 😎

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber