Ова се најзгодните холивудски фраери

15 февруари, 20190
s

20th Century Fox штотуку објави мега-микс видео со најсекси сцени од своите актуелни филмови.

Што би рекле, кога би ви откриле дека на World Wide Web, или поточно на Youtube, постои видео во кое се собирани најдобрите сцени од најзгодните холивудски актери – на едно место.

Во времетраење од една минута и четири секунди, во видеото со наслов „Hottest Leading Men“, кое го направи филмското студио  20th Century Fox, Brad Pitt, Jesse Metcalfe, Bruce Willis, Colin Firth, Will Smith, Jason Statham и многу други холивудски згодни момци.

Во внимателно одбраните сцени (претпоставуваме дека ова видео е монтирано од жена!), нашите згодни момци, најчесто без маица, излегуваат од туш, ја покажуваат својата машкост, флексибилни мускули, накусо нè заведуваат како што знаат и умеат. Најдобро од сè, мислиме дека им успева.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber