Овој пат навистина претерала! Amber Rose потполно гола го покажа својот последен хируршки потфат!

11 јануари, 20190
g

Американската старлета ги покажа градите откако ги „среди“ кај пластичен хирург, а на фотографијата нема облека.

Амбер Роуз (35), често ја шокира јавноста со нејзините провокативни изданија, а сега се соблече гола. Американската ѕвезда ги покажа градите откако ги „среди“ кај пластичен хирург, а на фотографијата е без облека, што предизвика лавина од коментари.

https://www.instagram.com/p/BsZMcI0gSYb/?utm_source=ig_embed

Не е прв пат Amber да го покажува нејзиниот голем задник, а од страната се гледа брадавицата на која има пирс. Оние кои ја следат ѝ кажаа дека изгледа одлично.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber