Пијаниот актер целосно потпрен на грбот на својата сопруга

11 јули, 20190
kk

Само еднаш се слави 40ти роденден!

Со оглед на тоа што минатиот викенд го прослави 40-тиот роденден, не е изненадување што актерот и комичар Кевин Харт иапил повеќе отколку што треба. Холивудската ѕвезда толку многу се опијани што од клубот во Лос Анџелес мораше да излезе  целосно потпрен на грбот на неговата сопругата на Енико.

Исто така го придржуваа и телохранителите, кои се погрижија безбедно и без големо попречување од папараците, да пристигне до паркираниот автомобил во кој заспа во истата секунда. На големата прослава се придружија многу други ѕвезди, меѓу кои беше и кошаркарот Ле Брон Џејмс, музичарот Ашер и актерката Габриел Унион.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber