Погледнете што облекоа Bella Hadid и The Weeknd за неговиот роденден

19 февруари, 20190
белла

The Weeknd овој викенд го славеше 29. роденден кој одлучи да го прослави на интересен начин – тематска забава, а темата беше, претпоставуваме, војничка џунгла, доколку судиме по тоа како тој и Bella беа облечени.

Инаку, ако случајно се прашувате што сѐ уште има во светот на Bellа и The Weekend – тој и подари околу еден милион рози, така што слободно можеме да кажеме дека тие се во цутот на љубовта.

https://www.instagram.com/p/Bt4-BBfnAPt/?utm_source=ig_embed

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber