После толку години брак Дејвид Бекам со друга жена, и тоа во када!

28 октомври, 20190
Capture

Иако медиумите постојано ги разведуваа и пишуваа дека не се во најдобри односи, парот Бекам, Дејвид и Викторија, успешно се спротивставија на сето тоа.

Британските медиуми утрово почнаа да пишуваат дека најновите фотографии на Инстаграм сигурно ќе ја затресат нивната врска, но сепак се случи нешто неочекувано.

Поточно, актерката Кортни Кокс објави разголена фотографија со Дејвид и тоа во када.

View this post on Instagram

Too hot in the hot tub! #modernfamily

A post shared by Courteney Cox (@courteneycoxofficial) on

И додека можеби на прв поглед изгледаат многу интимни, станува збор за снимање на серијалот Modern Family за кое се ангажирани двајцата.

„Премногу топло во топлото џакузи“, напиша кратко Кортни покрај видеото со фотографиите, а штом го виде, се огласи и сопругата на Дејвид, Викторија.

– Едвај чекам! Бакнежи – кратко искоментира Викторија, и со тоа им покажа на сите дека нејзиниот сопруг има голема поддршка за овој проект.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris