Адел се разведе, почна да вежба, драстично ја намали тежината и сега изгледа непрепознатливо

28 октомври, 20190
adele

Пејачката Адел (31) откако се разведе од Симон, со кого има син, сврти нов лист.

Почна напорно да вежба и колограмите почнаа да се топат. Адел се појави на роденденската забава кај својот колега и одличен пријател Дрејк и ги украде сите погледи.

Тесниот црн плишан фустан, од брендот Etro ја истакна  половината на Адел, така што промената во тежината е видлива.

Според „Daily Mail“ Адел вежба со месеци, таа ужива во пилатесот со својата пријателка Ајда, сопругата на пејачот Роби Вилијамс.

– Адел моментно ужива во животот, заедно со нејзиниот син Ангел кој и е приоритет. Таа е задоволна благодарение на тренингот и новиот режим на исхрана. Таа е посветена, а резултатите штотуку доаѓаат – објави The Sun.

Причината за витката фигура на Адел би можело да биде и тоа што таа е повторно за заљубена, затоа што, според странскиот печат, таа е во врска со шестгоди постариот рапер Скепта.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris