Постојат милион работи кои јас и Brad никогаш нема да ги гледаме на ист начин: Аngelina Јolie конечно ја откри причината поради која се разведе од холивудскиот заводник

7 март, 20190
angelina

Иако повеќе не се пар, тие двајца сеуште се актуелна тема. Многумина се прашуваат како Анџелина Џоли со години успева да ја задржи витката линија, а нејзината тајна всушност е во нејзиниот нов бизнис. Станува збор за производ кој е додаток во исхраната или суплемент кој помага да изгубите тежина и ви дава енергија.

„Целиот мој живот бев оптоварена да ја одржам тежината и младоликоста поради притисокот во Hollywood. Конечно, успеав да го отворам овој бизнис, во кој се вклучени само жени, а нашиот производ може да го купи секој по разумна цена“, рече Angelina.

На прашањето конечно да застане на патот на сите шпекулации во врска со разводот од Brad Pitt, актерката кажа:

„Врската никогаш не е црно-бела, и додека постојат еден милион работи на кои јас и Бред никогаш нема да гледаме на ист начин, разликите во воспитувањето на децата најмногу не натераа да се разделиме. Неговата зависност од алкохолот стана проблем и тој почна да губи можности во Холивуд. Тој беше дури и љубоморен што не му дозволив да го промовира мојот бизнис, но тој е татко на моите деца и не сакам да зборувам премногу “, рече Анџелина.

Актерката додаде дека од самиот почеток таа сакала бизнисот да биде само нејзин бизнис, па Бред се чувствувал отфрлен од првиот ден.

“Не чувствував обврска да се грижам за тоа како ќе се чувствува поради мојата амбиција. Тој многу добро знаеше колку сакав да успеам и дека го вложив сето мое срце за да направам совршен производ”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber