Sаlma Hayek: Моето животинско царство

7 март, 20190
selma

Salma Hayek (52), мексиканска актерка, откри дека на својот имот во Франција чува повеќе од педесет животни.

Во мини зоолошката градина има осум кучиња и четири лами, а неодамна вдомила и малечко сиво бувче.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber