Пролетта во знакот на неутралните бои

24 јануари, 20190
бои

Ви го претставуваме изборот на најдобрите парчиња во неутрални бои од актуелната понуда.

Иако во пролет првенствено се радуваме поради разиграните модели и интензивните бои, еден од нашите омилени трендови за оваа пролет се неутралните бои од глава до пети. Минимализмот и неодоливите беж и кафеави нијанси во комбинација со слонова коска се најдобриот рецепт за совршената пролетна комбинација. Во актуелната понуда пронајдовме генијални парчиња во неутрални бои во понудата на луксузните брендови како што се Gucci, Joseph, Acne Studios, Stella McCartney, Jil Sander, Loewe, Marni и многу други, а тука се и одличните high-street парчиња од Zara, Mango, TopShop I H&M.

Во галеријата можете да ги погледнете најдобрите парчиња во неутрални бои и да се подготвите за пролетта.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber