Selena Gomez заблеска во новата кампања за Puma

24 јануари, 20190
селена 00

Пејачката во спортско издание.

Пред неколку дена, спортскиот бренд Puma ја објави Defy TZ, новата линија за фитнес патики.

Кратко по објавувањето, се појави рекламна кампања со амбасадорката на брендот Селена Гомез, која долго време ги избегнуваше јавните појавувања и присуството на социјалните мрежи, поради одлуката да се посвети на себе и да се одмори од стресниот живот под будното око на јавноста.

Пејачката ја презентираше новата спортска колекција, која вклучува маици, хеланки и се разбира, нов модел на патики во палетата на бои наречена „White / Blazing Yellow“.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber