Рајан Рејнолдс: Новиот член на брендот Armani

31 јануари, 20190
rajan

Брендот Giorgio Armani го објави името на својот нов амбасадор.

Станува збор за актерот Рајан Рејнолдс, а тој ќе застане позади линијата на парфемот Armani Code Homme.

Ова е еден од најпопуларните машки парфеми на светот, чија кампања ќе започне во февруари.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber