Кошулите се омиленото модно парче и оваа сезона

31 јануари, 20190
kosula

Едно од најкласичните модни парчиња, идеално за комбинирање со секој outfit, e секако кошулата. Поради својата елеганција и лежерност, и оваа година се првиот избор на IT девојките.

Подеднакво применливи и во зима и лето, во 2019. година, ќе се носат лелеави, романтични кошули кои ќе ја нагласат вашата женственост. Класичните кошули се идеални за креирање на basic outfit – за работа, додека лелеавите и романтичните свилени кошули се идеален избор за вечерните излегувања.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber