Раскина со момчето!

23 јануари, 20190
Tan2018-11-9_9639706_260-1

Адријана Лима раскина со турскиот „исцелител“.

Бразилскиот модел, некогашната српска „снаа“, раскина со турскиот писател Метин Хар, јавува „Пипл“.

Адријана (37) и Метин (36) беа околу една и пол година заедно и често ја изразуваа својата љубов и преку социјалните мрежи.

Меѓутоа, на Instagram-от на Адријана, Метин повеќе го нема, па исчезнаа и сите пораки во кои таа му се заблагодарува поради тоа што „конечно разбрала  што е љубов“.

На наша радост, ваквите снимки се сеуште тука!

Потсетете се и на најдобрите моменти на Адријана , бидејќи таа најави дека „се пензионира“ за идните ревии на “Victoria’s Secret”.

Kaj турскиот писател посветен на исцелувањето, последната фотографија со Адријана беше во октомври минатата година.

„Вистинска храброст е кога ги сакаш и нејзините лузни“, поетски напишал Метин со оваа слика.

View this post on Instagram

True courage for a man is to love her scars.

A post shared by Metin Hara (@metinhara) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber