Разводот ги однесе килограмите: Адел во ново издание

4 јули, 20190
адел

Популарната британска пејачка Адел (31) значително ослабе по крахот на тригодишниот брак со бизнисменот Сајмон Конеки (45).

Новата линија гордо ја покажа на концертот на четворката Spice Girls на стадионот Вембли во Лондон.

Тајната на нејзината трансформација е во пилатесoт на кој таа оди редовно со нејзината пријателка Ајда Филд, сопруга на пејачот Роби Вилијамс.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber