Редизајнирани се култните фармерки: Хејли Болдвин е новото заштитно лице на Levi’s 501

6 јуни, 20190
хх

Во соработка со Херон Престон – дизајнер и DJ, а во чест на култните Levis’s 501 фармерки кои го прославија роденденот во мај, Levis’s претстави колекција со редизајнирани култни фармерки за жени и мажи.

За заштитни на лица на кампањата, одбрани се манекенката  Хејли Болдвин и американскиот уметник кој учествуваше во креацијата на фармерките.

View this post on Instagram

@levis #levis501

A post shared by Hailey Baldwin Bieber (@haileybieber) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber