Ronaldo е горд на својата вереница

29 март, 20190
ronaldo

Вереницата на познатиот фудбалер Cristiano Ronaldo и мајка на едно од неговите четири деца, Georgina Rodriguez, се врати на работа како модел.

View this post on Instagram

❤️❤️❤️❤️❤️

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Прекрасната бринета стана заштитно лице на познатиот бренд за долна облека Yamamay.

Georgina повеќе успешно ја испромовира новата линија на секси долната облека и костими за капење за пролет / лето 2019 година.

View this post on Instagram

MY GIRL @georginagio #georginarodriguez

A post shared by Georgina Rodríguez Fanpage (@georginasside) on

Судејќи според реакциите на машкиот свет, со облините на Georgina, колекцијата одлично ќе се продава, а блиски извори на фудбалерот велат дека тој е повеќе од горд на својата партнерка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber