Семејна драма во семејството Kardashian: Кanye West ја расплакa сопругата

29 март, 20190
iki

Ријалити ѕвездата и најпопуларниот член на семејството Kardashian – Kim, преживува сериозна семејна драма. Или таа многу бурно го доживува последниот потег на нејзиниот сопруг.

Во тизерот за најновата епизода од ријалити серијата за животот на познатото семејство, „Keeping Up With The Kardashians“, Kanye West длабоко ја вознемири сопруга со одлуката за преселба.

Раперот, кој потекнува од Илиноис, ја извести сопругата дека сака да се преселат во неговиот роден град Чикаго.

Како што кажа Kim во видеото, оваа одлука може да го растури  семејство.

Kim и Kanye се во брак уште од 2014. година, а имаат три деца – ќерките North (5), Chicago (1) и синот на Saint (3).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber