Речиси е непрепознатлив: Годините не му се благонаклонети на Мatt Leblanc

29 март, 20190
f

Американскиот актер Мет Лебланк (51), кој во последно време ја серијата „Man With The Plan“, себеси си дозволи вишок килограми.

Покрај тоа, актерот познат по хит серијата „Friends“ пуштил брада, па изгледа речиси непрепознатливо.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber