Хит во светот: Патики кои го тестираат законот за гравитација

29 март, 20190
vans

Ако се прашувате зошто интернетот е преплавен со видеа на кои луѓето ги фрлаат своите Vans патики во воздух, одговорот е едноставен.

Некој откри дека овие патики, како и да ги фрлите, секогаш паѓаат на ѓонот.

Ако не верувате, пробајте.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber