ШОК: Еве како пејачката навистина изгледа!

21 јануари, 20190
kesha-social

Целиот живот го криела лицето …

Американската пејачка Кеша минатата година и се  врати на битката со поранешниот продуцент кој сексуално ја злоупотребил.

За време на судењето, на пејачката и беше ЗАБРАНЕТО да снима нова музика што не е продуцирана од страна на нејзиниот напаѓач Лукаш Готвалд и помина низ тежок период.

Сепак, се одлучи да се врати посилна и посамоуверена, па откри дека со години со помош на шминка го криела вистинскиот пигмент на лицето, а на профилот на Instagram објави слика на која се гледа дека нејзината кожа всушност била покриена со пеги.

„Мојата новогодишна одлука е да се сакам себеси, каква што сум, со сите несовршености. И да им дозволам на моите пеги да живеат“, пишува Кеша, и ние целосно ја поддржуваме!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber