Скапо задоволство: Новиот моден тренд се мини ташнички изработени за кукли!

28 февруари, 20190
tasna aa

Како ви се допаѓаат?

 Францускиот моден бренд е познат по несекојдневните детали на облеката и ташните, но овојпат отидоа чекор понатаму.

Имено, тие дизајнираа ташна во која едвај може да ги собере вашите слушалки. Симон Порте Жакемус ги претстави новите ташни, кои многумина дури и не ги видоа со оглед на големината.

Ташните се изработени во три бои, црвена, бела и виолетова, а цената на ова задоволство е 486 долари, а новата колекција од критичарите доби повеќе негативни коментари.

Оваа колекција на чанти со причина го носи името  “Le chiquito”, што значи „мало“.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber