„Street-style“ фризури кои ги носеа тренсетерките во текот на Модната недела во Њујорк

6 март, 20190
friz 2

Хит фризури за оваа сезона.

„IT девојките“ кои шетаат по улиците во Њујорк ни даваат стилски совети со нивните стилски комбинации и книга полна со идеи за фризури, која што ја однесеме кај нашиот фризер на следниот состанок. Оваа сезона, фризурата што можевме да ја видиме во секој ќош за време на Њујоршката Модна, секако беше „боб“ што достигнува до рамена и немаше трендсетерка која не се одлучи за тој изглед. Ние ви ги птерставуваме некои од највпечатливите боб фризури од оваа модна сезона во Њујорк.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber