Таа е најнова, но и првата црвенокоса во Victoria’s Secret

2 април, 20190
вс

Ангелите на Victoria’s Secret добија нова убавица, а можеби е „најжешката“ до сега.

Alexina Graham им се приклучи на познатите „ангели“, а интересно е дека таа е првата црвенокоса манекенка што ја претставува оваа компанија.

View this post on Instagram

… I don’t like to iron my clothes 🤭

A post shared by Alexina Graham (@alexinagraham) on

Одлуката дека Alexina Graham стана ангел на Victoria’s Secret, што веројатно е желба на многу жени во светот, вклучувајќи и многу познати личности, е објавена на официјалната страна на овој бренд на Instagram, но исто така и на страната на оваа убавица.

View this post on Instagram

🖤✨ Sunday feels ✨🖤

A post shared by Alexina Graham (@alexinagraham) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber