Taylor Hill во новата кампања на познатиот бренд: Роденденска ташна со потписот на Ralph Lauren

28 март, 20190
tejlor

Откако се лансираше колекција пролет/лето 2019., Ралф Лорен извади нов модел на ташна, RL50.

Таа во името ги содржи иницијалите на овој дизајнер и бројот 50, што ги означува годините на неговото присуство на модната сцена.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber