Течни кармини со потписот на Jessica Alba: Нови бои и природни масла за совршени усни

13 август, 20190
JA

Jessica Alba, со стручниот тим на соработници на нејзиниот бренд Honest Beauty, ги редизајнираше течните кармини.

Од нив се отфрлени вештачките состојки, а збогатени се со хијалуронска киселина и природни масла.

И понатаму се сушат брзо, само што сега не ги сушат усните, на кои остануваат со часови. Актерката исто така ги користи и како руменило.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber