Летна мода на Emily Ratajkowski: Популарни дезени и лелеави материјали

13 август, 20190
e

Emily Ratajkowski одамна има линија за бикини со својот потпис, Inamorata, но сега одлучи да оди еден чекор понаред.

View this post on Instagram

Weekend mode.

A post shared by Inamorata (@inamoratawoman) on

Манекенката дизајнираше кошули што одговараат на парчињата за капење кои таа ги создава. Повеќето се со точки, во моментов еден од најпопуларните дезени.

View this post on Instagram

Matchy matchy never felt so right. Shop the El Camino.

A post shared by Inamorata (@inamoratawoman) on

View this post on Instagram

Cool cat.

A post shared by Inamorata (@inamoratawoman) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber