Дива природа, ранч во Монтана и мириси од минатото: Hailey Biber во есенска кампања за брендот Miu Miu

13 август, 20190
h

Paws Up, ранчот во Монтана, служеше како одлично место за снимање на есенската кампањата на модната куќа Miu Miu,

…Каде како главни актерки се се појавуваат моделите Hailey Biber и Adut Akech.

На фотографиите е прикажана новата колекција, а јасно е дека  подеднакво внимание е посветено на парчињата облека и аксесоари.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber