Тејлор Свифт почна да објавува чудни фотографии на Instagram

28 февруари, 20190
tejlor 2

Некои мислат дека тоа е најава за TS7.

Можеби никогаш нема да дознаат што треба да направат за да добијат покана за на забава кај Тејлор Свифт, но она што обожавателите го знаат за сигурно е кога Свифт ќе почне да најавува нов албум. Или барем мислат дека знаат. Заборавете сè што до сега сте знаеле за теориите на заговор, бидејќи Swifties (ако не знаевте, тоа е официјалното име за љубителите на Тејлор Свифт) имаат ултимативна теорија за тоа што се случува на нејзиниот Instagram.

View this post on Instagram

🌴🌴🌴🌴🌴🌴🌴

A post shared by Taylor Swift (@taylorswift) on

Имено, оваа недела, Тејлор објави неколку фотографии на кои има палми, поточно седум палми, а нејзините фанови веднаш почнаа да хистеризираат за тоа како Тејлор го подготвува својот нов, седми албум. Откако ја објави фотографијата со палми, Тејлор објави уште две фотографии, а според мислењето на еден обожавател, станува збор за одбројување до новиот албум.

View this post on Instagram

💗

A post shared by Taylor Swift (@taylorswift) on

Минатата недела, таа објави уште една фотографија, на која седи скали т.е на шестата скала, а во понеделникот објави selfie низ ограда со пет дупки.

И, што мислите за овие Swifties теории ? Ние велиме: сè е можно!

View this post on Instagram

💛

A post shared by Taylor Swift (@taylorswift) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber