Трета среќа: Кортни Кардашијан се смири со момчето?

26 август, 20190
ккк

Кортни Кардашијан (40) изгледа дека има големо срце штом реши и по трет пат да му прости и да се врати кај своето поранешно деветнаесетгодини помладо момче, Јунс Бенџамин. Кортни и поранешниот боксер се фотографирани во Лос Анџелес како пристигнуваат во истиот елитен ресторан.

Странските медиуми наведуваат дека двајцата дошле одделно и дека средбата всушност била случајна. Кортни се дружела со пријателите, а нејзиниот поранешен се појавил во истиот ресторан за да вечера со пријател.

https://www.instagram.com/p/B1kOC4girpl/?utm_source=ig_embed

Додека некои веруваат дека средбата била навистина случајна, други тврдат дека двајцата се повторно вљубени.

https://www.instagram.com/p/B1jFKu4DCnF/?utm_source=ig_embed

Потсетуваме дека Кортни исто така му прости на Скот Дисик (со кого има три деца), неколку пати, и се чини дека истото го прави и со младиот Алжирец, со кого се расправаше околу нејзините коментари на Instagram.

Имено, откако објави гола фотографија, љубоморниот Јунс остави коментар: – Што ти требаше да се соблекуваш?!

Следеше раскинување, а сега се чини и смирување по трет пат.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber