Убава како мама: Еве како изгледа ќерката на Ирина Шајк и Бредли Купер

24 јануари, 20190
irina 0

Иако не сакаат да ја покажуваат својата ќерка во јавност, сега папараците беа побрзи и го фатија овој сладок семеен момент.

Еден од најубавите познати парови љубоморно ја чува својата интимност, така што често немаме можност да ги видиме во јавност со ќерката. Но, фотографиите на папараците од пред неколку дена ни ја претставија малата Lea de Seine , преслаткото девојче на Irina Shayk и Bradley Cooper.

Малата убавица со руса кадрава коса беше фотографирана во друштвото на мама Ирина и признаваме дека оваа сцена е најслатката работа што ја видовме денес.

Да се потсетиме, за романсата на Bradley Cooper и Irina Shayk, почна да се „шушка“ во текот на пролетта во 2015. година, неколку месеци откако и двајцата излегоа од долгогодишни врски – Irina ја раскина петгодишната врска со Cristiano Ronaldo, а Bradley двегодишната врска со Suki Waterhouse.

View this post on Instagram

#IrinaShayk #BradleyCooper & Lea 💕💙

A post shared by Loving Haute Couture (@lovinghautecouture) on

За ENews, Бредли за татковството изјави : “Мислам дека детето и моето семејство, кои ги доживувам како чудо и нешто за што секогаш мечтаев, ме отвори и уште повеќе ме направија присутен“.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber