Liam Payne обожава постари жени: Cheryl Cole е минато, сега е заљубен во Naomi Campbell?

24 јануари, 20190
naomi 0

Популарниот пејач, како што пишуваат странските медиуми, започна врска со познатa манекенка која е постара од него повеќе од две децении. Пејачот Liam Payne само шест месеци откако раскина со пејачката Cheryl Cole, со која го доби синот Bear, заплива во романса со Naomi Campbell. Според странските медиуми, пејачот е фатен во друштво на легендарната манекенка, која е постара од него дури 23 години. Парот овие денови, си разменува и комплименти на социјалните мрежи, а сè започна кога Naomi објави фотографија со новата кратка, кадрава фризура.

„Совршенство во една личност … Не ме гледај така“, напиша пејачот под фотографијата. После тоа, Naomi коментираше на неговата фотографија: „Прекрасна душа“, а тој и врати, “Таа ја препознава сопствената” и ѝ испрати бакнеж.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=2Zj2JcY8r7Y

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber