Пријатно нè изненади: Џенифер Лопез ни покажа како изгледа без шминка

24 јануари, 20190
j lo

Иако наскоро ќе наполни 50 години, Џенифер Лопез изгледа фантастично…

49-годишната пејачка ги воодушеви своите фанови на Instagram со фотографија без грам шминка.

Популарната Џеј Ло, која изгледа совршено со години, и изгледа како да не старее, докажа зошто е една од најубавите жени во светот.

Не само што изгледа беспрекорно на сцената и црвениот тепих, оваа пејачка и актерка изгледа убаво и кога „сите светла се гасат“. Инаку, Џеј Ло е во врска со Алекс Родригез веќе две години, а колку и годи нејзината нова врска, кажува и нејзиниот младолик изглед.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber