За целосно уживање: „Безобразен“ подарок за денот на заљубените

1 февруари, 20190
ццццццццццц

Ако се прашувате што да направите или купите за саканата личност за Денот на вљубените, наместо романтична вечера или одење во кино на романтичен филм, направете топла бања.

Брендот Lush мисли на сè, па по повод овој празник, има пенливи топки со малку безобразна форма.

За него во форма на модар патлиџан, а за неа во форма на праска. Или обратно.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber