Мислевме дека трендот на 90-те помина, а потоа Beyoncé се појави во ова издание

1 февруари, 20190
бгфхрсгт

Сите трендови од 90-те во една комбинација.

Од гломазни патики, неонски бои до микроочила за сонце, 90-тите се еден од најголемите светски трендови во светот на модата и токму кога трендот малку забави, Бијонсе се појави во комбинација која ги обедини сите елементи од 90-тите години.

Познатата пејачка на нејзиниот  Instagram профил објави фотографија на која е облечена во црно од глава до пети, а комбинацијата се состои од чипкаста Сент Лорен кошула, каубојски ремен и хибридни кратки хеланки и здолниште со потпис на Александар Ванг. Се разбира, тука се и неизбежните мачкести очила за сонце и ПВЦ чевли.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber