Zendaya и Lancôme: Совршена комбинација за топлите летни денови

17 јули, 20190
z

Француската компанија Lancôme го претстави новиот парфем за жени, Idôle.

Таа е исто така новото заштитно лице на овој бренд – американската актерка, пејачка и сега модна икона Zendaya Coleman.

Лесен и свеж, мирисот е совршен за жешките летни денови.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber