23 по смртта на Принезата Дајана, Вилијам и Хари се подготвени да го откопаат нејзиното тело

24 август, 2020
dijana

Вилијам и Хери се подготвени да ја дознаат вистината за смртта на Принцезата Дајана

Последниот ден од овој месец ќе ја одбележи 23-годишнината од смртта на принцезата Дајана, која денес предизвикува бројни теории на заговор. Многу обожаватели на британското кралско семејство се убедени дека смртта на Дијана не била случајна, но дека таа внимателно ја испланирала. Според магазинот Глобуб, нејзините синови, принцовите Хари и Вилијам, сега веруваат во тоа. Затоа тие наводно решиле да го исцрпат нејзиното тело.

принцезата Дајана

Хари и Вилијам ја донесоа таа одлука во тајност. Тие веруваат дека смртта на нивната мајка е всушност убиство, од страна на истите луѓе кои го принудија Меган да ја напушти Велика Британија “, рече анонимен извор кој понатаму тврди дека принцот Чарлс сака да го спречи тоа. „Тој им се заканува дека нема да им дадат 360 илјади годишно, што досега им ги дал, доколку не застанат се што прават во оваа истрага“, изјави тој за списанието.

Патем, истото списание напиша пред еден месец за тоа како се обвинува принцот Чарлс за смртта на Дијана. Иако споменатите медиуми не објаснија точно како 71-годишната е виновна за смртта на мајката на неговите синови, принцот Вилијам и тригодишниот Хари, според изворите, ова е токму причината поради која 94-годишната кралица Елизабета Втора. на престолот нема да го замени најстариот син, туку внукот Вилијам. Како што е објаснето, откако кралицата ги видела доказите на Вилијам, таа одлучила дека Чарлс не заслужува да седне на престолот, туку ќе биде заменет со 38-годишниот војвода Д Кембриџ.

принцезата дајана

Откако Лејди Ди трагично почина во сообраќајна несреќа во која животот го загуби нејзиното тогашно момче, Доди Ал-Фајед, многу од обожавателите на принцезата веруваа дека кралското семејство предводено од Елизабета Втора е виновно. и принцот Чарлс.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris